Standings Through Sept. 15

 Class AAConf.Overall
 Bozeman 4-0 4-0
 Billings Senior 3-1 3-1
 Billings West  3-1 3-1
 Great Falls  3-1 3-1
 Helena 3-1 3-1
 Kalispell Flathead 3-1 3-1
 Helena Capital  2-2 2-2
 Missoula Sentinel  2-2 2-2
 Missoula Big Sky  2-2 2-2
 Butte 1-3 1-3
 Great Falls CMR 1-3 1-3
 Kalispell Glacier 1-3 1-3
 Billings Skyview 0-4 0-4
 Missoula Hellgate  0-4 0-4

 

 Eastern AConf.Overall
 Belgrade 4-0 4-0
 Billings Central 4-0 4-0
 Laurel 3-1 3-1
 Lewistown 3-1 3-1
 Sidney 2-2
 2-2
 Glendive 1-3 1-3
 Havre 1-3 1-3
 Livingston 1-3 1-3
 Miles City 1-3 1-3
 Hardin 0-4 0-4

 

 Northwestern AConf.Overall
 Columbia Falls 0-0 2-1
 Whitefish 0-0 2-2
 Browning 0-0 1-3
 Libby 0-0 1-3
 Ronan 0-0 0-3
 Polson 0-0 0-4

 

 Southwestern AConf.Overall
 Frenchtown  0-0 4-0
 Hamilton 0-0 4-0
 Corvallis  0-0 3-1
 Butte Central 0-0
 2-1
 Dillon 0-0 2-1
 Stevensville 0-0 2-2

 

 Northern BConf.Overall
 Cut Bank  2-0 3-1
 Malta  2-0 2-2
 Fairfield  1-0 3-0
 Glasgow  1-1 1-2
 Wolf Point 0-1 0-3
 Conrad   0-2 0-3
 Harlem  0-2 0-2

 

 Eastern BConf.Overall
 Roundup 2-0 3-0
 Huntley Project  1-0
 3-1
 Shepherd  0-0 1-3
 Colstrip  0-1 1-3
 Baker  0-1 1-2
 Red Lodge  0-1 0-4

 

 Southern BConf.Overall
 Big Timber  2-0 3-0
 Townsend 2-1 3-1
 Columbus  1-1 3-1
 Three Forks 1-1 3-1
 Manhattan 1-1 1-3
 Whitehall 0-1 1-3
 Jefferson 0-2 1-3

 

 Western BConf.Overall
 Bigfork  3-0 4-0
 Missoula Loyola 1-0 3-1
 Eureka  1-1 3-1
 Deer Lodge 1-1 1-3
 Florence 0-1 3-1
 Thompson Falls 0-1 0-4
 Anaconda 0-2 0-4

 

 8-Man EastConf.Overall
 Culbertson 4-0 4-0
 Fairview 4-0 4-0
 Circle  3-1 3-1
 Scobey 3-1 3-1
 Broadus 2-2 2-2
 Plentywood 2-2 2-2
 Forsyth 1-3 1-3
 Lame Deer 1-3 1-3
 Lodge Grass 0-4 0-4
 St. Labre 0-4 0-4

 

8-Man North: A Sub-Division

 Conf.Overall
 Great Falls Central 3-0 4-0
 Choteau 2-1 3-1
 Chester-Joplin-Inverness 1-1 3-1
 Box Elder  1-1 1-2
 Belt 1-2 1-3
 Hays-Lodgepole 0-3 0-4

B Sub-Division

 Centerville 4-0 4-0
 Shelby 3-0 3-0
 Simms 2-1 2-1
 Chinook 2-2 2-2
 Fort Benton 0-3 0-4
 Cascade 0-2 0-3
 Rocky Boy 0-3 0-3
   
   
 8-Man South Conf.Overall
 Joliet 3-0 4-0
 Park City 3-0 3-0
 Hobson-Moore-Judith Gap 3-0 4-0
 Ennis 2-1 2-2
 Twin Bridges 1-2 1-3
 Absarokee 0-3 0-4
 Harlowton 0-3 1-3
 Lone Peak 0-3 1-2
 8-Man West Conf.Overall
 Drummond-Philipsburg 4-0 4-0
 Alberton-Superior 3-1 3-1
 Charlo 3-1 3-1
 Arlee 3-1 3-1
 Darby 2-2 2-2
 St. Ignatius 2-2 2-2
 Plains 1-3 1-3
 Seeley-Swan 1-3 1-3
 Victor 1-3 1-3 
 Troy 0-4 0-4
 6-Man EastConf.Overall
 Richey-Lambert 3-0 4-0
 Wibaux 3-0 4-0
 Bainville  2-1 3-1
 Jordan  1-1 3-1
 Westby-Grenora  1-1 3-1
 Ekalaka 1-2 1-2
 Savage 1-3 1-3
 Froid-Lake 0-4 0-4
 6-Man SouthConf.Overall
 Grass Range-Winnett  4-0 5-0
 Roy-Winifred  4-0 4-0
 Bridger 3-1 3-1
 Shields Valley  3-1 3-1
 Broadview-Lavina 2-2 2-2
 Reed Point-Rapelje 2-2 2-2
 Fromberg 2-2 2-2
 Northern Cheyenne 0-4 0-4
 Plenty Coups 0-4 0-4
 6-Man NorthConf.Overall
 Denton-Geyser-Stanford  3-0 3-1
 Geraldine-Highwood  3-0 3-1
 Big Sandy 2-1 2-2
 Sunburst 2-1 2-2
 North Star 1-2 1-2
 Power-Dutton-Brady  1-2 2-2
 6-Man WestConf.Overall
 White Sulphur Springs  4-0 4-0
 Valley Christian 3-1 3-1
 West Yellowstone 3-1 3-1
 Hot Springs 2-1 3-1
 Sheridan 2-2 2-2
 Gardiner 1-2 1-3
 Lima  0-3 0-3
 Lincoln 0-4 0-4
Load comments