Standings Through Sept. 22

 Class AAConf.Overall
 Bozeman 5-0 5-0
 Billings West 4-1 4-1
 Great Falls 4-1 4-1
 Helena  4-1 4-1
 Kalispell Flathead 4-1 4-1
 Billings Senior 3-2 3-2
 Butte 2-3 2-3
 Helena Capital 2-3 2-3
 Missoula Big Sky 2-3 2-3
 Missoula Sentinel 2-3 2-3
 Great Falls CMR 1-4 1-4
 Kalispell Glacier 1-4 1-4
 Missoula Hellgate 1-4 1-4
 Billings Skyview  0-5 0-5

 

 Eastern AConf.Overall
 Billings Central 5-0 5-0
 Belgrade 4-1 4-1
 Laurel 4-1 4-1
 Lewistown 4-1 4-1
 Glendive 2-3
 2-3
 Miles City 2-3 2-3
 Sidney 2-3 2-3
 Havre 1-4 1-4
 Livingston 1-4 1-4
 Hardin 0-5 0-5

 

 Northwestern AConf.Overall
 Columbia Falls 1-0 3-1
 Whitefish 1-0 3-2
 Ronan  1-0 1-3
 Browning 0-1 1-4
 Libby 0-1 1-4
 Polson 0-1 0-5

 

 Southwestern AConf.Overall
 Frenchtown  1-0 5-0
 Hamilton 1-0 5-0
 Dillon  1-0 3-1
 Corvallis 0-1
 3-2
 Butte Central 0-1 2-2
 Stevensville 0-1 2-3

 

 Northern BConf.Overall
 Fairfield  2-0 4-0
 Malta  2-0 2-2
 Cut Bank  2-1 3-2
 Glasgow  2-1 2-2
 Wolf Point 1-1 1-3
 Harlem 0-3 0-3
 Conrad  0-3 0-4

 

 Eastern BConf.Overall
 Roundup 3-0 4-0
 Colstrip  1-1 4-1
 Huntley Project  1-1
 3-2
 Red Lodge  1-1 1-4
 Shepherd  0-1 1-4
 Baker  0-2 1-3

 

 Southern BConf.Overall
 Big Timber  3-0 4-0
 Manhattan 2-1 2-3
 Townsend 2-2 3-2
 Columbus  1-1 3-1
 Whitehall 1-1 2-3
 Three Forks 1-2 3-2
 Jefferson 0-3 1-4

 

 Western BConf.Overall
 Bigfork  4-0 5-0
 Missoula Loyola 2-0 4-1
 Florence 1-1 4-1
 Deer Lodge 1-1 1-3
 Eureka  1-2 3-2
 Thompson Falls 0-2 0-5
 Anaconda 0-3 0-5

 

 8-Man EastConf.Overall
 Culbertson 5-0 5-0
 Fairview 5-0 5-0
 Circle  4-1 4-1
 Scobey 3-2 3-2
 Broadus 2-3 2-3
 Plentywood 2-3 2-3
 Forsyth 1-3 1-3
 Lame Deer 1-3 1-3
 Lodge Grass 0-4 0-4
 St. Labre 0-4 0-4

 

8-Man North: A Sub-Division

 Conf.Overall
 Great Falls Central 4-0 5-0
 Choteau 3-1 4-1
 Chester-Joplin-Inverness 1-1 3-1
 Box Elder  1-2 1-3
 Belt 1-2 1-3
 Hays-Lodgepole 0-3 0-4

B Sub-Division

 Shelby 4-0 4-0
 Centerville 4-1 4-1
 Chinook 2-2 2-2
 Simms 2-2 2-2
 Fort Benton 1-3 1-4
 Cascade 1-3 1-4
 Rocky Boy 0-4 0-4
   
 8-Man South Conf.Overall
 Joliet 4-0 5-0
 Park City 3-1 3-1
 Hobson-Moore-Judith Gap 4-0 5-0
 Ennis 2-2 2-3
 Twin Bridges 2-2 2-3
 Lone Peak 1-3 2-3
 Harlowton 0-4 1-4
 Absarokee 0-4 0-5
   
 8-Man West Conf.Overall
 Drummond-Philipsburg 5-0 5-0
 Alberton-Superior 4-1 4-1
 Charlo 4-1 4-1
 Arlee 4-1 4-1
 St. Ignatius 3-2 3-2
 Darby 2-3 2-3
 Plains 1-4 1-4
 Seeley-Swan 1-4 1-4
 Victor 1-4 1-4 
 Troy 0-5 0-5
   
 6-Man EastConf.Overall
 Richey-Lambert 3-0 4-1
 Wibaux 4-0 5-0
 Bainville  2-2 3-2
 Jordan  1-2 3-2
 Westby-Grenora  2-1 4-1
 Ekalaka 1-3 1-3
 Savage 2-3 2-3
 Froid-Lake 0-4 0-4
   
 6-Man SouthConf.Overall
 Grass Range-Winnett  5-0 5-0
 Roy-Winifred  5-0 5-0
 Bridger 4-1 4-1
 Shields Valley  3-2 3-2
 Broadview-Lavina 2-3 2-3
 Reed Point-Rapelje 2-3 2-3
 Fromberg 3-2 3-2
 Northern Cheyenne 0-5 0-5
 Plenty Coups 1-4 1-4
 Custer-Hysham  0-5 0-5
   
 6-Man NorthConf.Overall
 Denton-Geyser-Stanford  3-0 4-1
 Geraldine-Highwood  4-0 4-1
 Big Sandy 3-1 3-2
 Sunburst 3-1 3-2
 North Star 1-3 1-3
 Power-Dutton-Brady  1-3 2-3
 Valier 0-3 1-3
 Heart Butte 0-5 0-5
   
 6-Man WestConf.Overall
 West Yellowstone 4-1 4-1
 White Sulphur Springs  4-1 4-1
 Hot Springs 3-1 4-1
 Valley Christian 3-1 3-2
 Noxon 3-2 3-2
 Sheridan 2-3 2-3
 Lincoln 1-4 1-4
 Gardiner 1-3 1-4
 Lima  0-4 0-4
Load comments